İSTİŞARE TOPLANTIMIZ ÇOK VERİMLİ GEÇTİ...

 / ANASAYFA

23 ARALIKTA YAPACAĞIMIZ TOPLANTI DOLAYISIYLA DÜZENLEDİĞİMİZ İSTİŞARE TOPLANTISI ÇOK VERİMLİ GEÇTİ

Demokraside Birlik Vakfı ve İnsani Değerler Derneği Yönetim Kurulları, Cumhuriyetimizin 100.Kuruluş Yıl dönümü ve Demokraside Birlik Vakfı’nın 30.Kuruluş yılı dolayısıyla İnsani Değerler Derneği ile birlikte üzerinde uzun zamandır çalıştığımız “Tam Demokrasi Platformu” Projesinin tanıtımını, kutlama resepsiyonunu ve “Cumhuriyetimizin 100 yıl değerlendirilmesi ve ikinci yüzyıl hedefleri” konulu bir paneli içeren bir toplantıyı 23 Aralık 2023 Cumartesi günü yapmaya karar vermiştir. Bu toplantının ön hazırlıkları ve muhtevası konusunda 19 Aralık Pazar günü geniş katılımlı ve davetli bir toplantı yapılması planlamış ve bu toplantı Vakıf Merkezinde yapılmıştır.

Bu toplantıya; Yargıtay Onursal Başkanı Prof.Dr.Sami Selçuk ve Bayan Selçuk, E.Devlet Bakanı Mehmet Çevik, E.Milletvekilleri Mehmet Ergün Dağcıoğlu, Beyhan Aslan, Kemal Albayrak, Gaffar Yakın, AVAZ Başkanı Şerafettin Deniz, Demokratik Değişim Hareketi sözcüsü Rubil Gökdemir, Avrupa Türk Demokratlar Birliği E.Başkanı Sadettin Kılıç, Yozgatlılar Vakfı Başkanı Durak Turan Düz, Vakfımızın kurucusu Doç.Dr.Haydar Çağlayan, E.Genel Müdür M.Azmi Aksu, EÜAŞ Teftiş Kurulu E.Başkanı ve Vakfımızın Kurucusu Nizamettin Aydoğdu, E.Binbaşı Fatih Akıncı, Ankara Meclisi Anadolu Birliği Platformu Genel Başkanı Mehmet Akyol, Prof.Dr.Remzi Sağlam, BAV-DER Başkanı E.Albay Haşim Efe, Liberal Parti Başkanı Zübeyir Gulabi, Milli Vicdan İlmi Bakış Platformu Başkanı Emrullah Önalan, Üyemiz Himmet Reşit Ayhan, Vakıf Başkanı Mehmet Bozdemir, İDD Genel Başkanı Prof.Dr.Abdulkadir Güllü, Genel Sekreterimiz Mustafa Tosun, Genel Muhasibimiz Metin Çınar, Yönetim Kurulu üyelerimiz; Dursun Gürler, Hüseyin Dağlı, Ömer Faruk Okumuş katılmışlardır.

Bütün katılımcılara ve mazeret bildirerek katılamayan değerli davetlilere teşekkür ederiz. Toplantımız gerçekten çok verimli geçmiştir. Toplantıya katılan değerli katılımcıların işaret ettikleri hususlar göstermiştir ki 23 Aralıktaki toplantımız çok güzel olacak. Değerli katılım ve katkılarınızı bekler sevgi ve saygılar sunarız.


 Okunma Sayısı : 310         21 Kasım 2023

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 302317

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.